Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
KURSY KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY. Bądź bezpieczny
Zachęcamy do zainstalowania aplikacji Ratownik w swoim telefonie
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij, odkrywaj. Mark Twain
Szkoła Jachtingu! Wakacje pod żaglami!
Rejsy morskie, rejsy rodzinne, obozy młodzieżowe, szkolenia żeglarskie.
Szkoła Jachtingu

O nas

Prowadzimy kursy pierwszej pomocy dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Nasza firma charakteryzuje się wysoką jakością szkoleń w konkurencyjnych cenach.Zarówno szkolenia z pierwszej pomocy jak również zaświadczenia wydawane przez naszą firmę spełniają wymogi znowelizowanego kodeksu pracy.
Zachęcamy także do skorzystania z pokazów pierwszej pomocy na festynach, piknikach, imprezach integracyjnych. Organizujemy mini kursy pierwszej pomocy dla przedszkolaków i uczniów kl. I-III. Pod hasłem dzieciratuja.pl

Zapraszamy na:

• Kursy i szkolenia pierwszej pomocy dla firm, placówek oświatowych, placówek pomocy społecznej, organizacji pozarządowych i innych instytucji.
  • Kursy pierwszej pomocy na zamówienie,
  • Pokazy pierwszej pomocy na festynach, piknikach, imprezach integracyjnych,
  • Zabezpieczenia medyczne imprez,
  • Specjalistyczne szkolenia ratownicze – jachtowe techniki ratunkowe, kwalifikowana pierwsza pomoc, inne
  • Kursy i szkolenia dla osób indywidualnych i dla grup. Ceny, terminy i miejsca szkoleń dla grup zorganizowanych ustalamy indywidualnie.

O nas  O nas  O nas

Developed by I-web