Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
KURSY KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY. Bądź bezpieczny
Zachęcamy do zainstalowania aplikacji Ratownik w swoim telefonie
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij, odkrywaj. Mark Twain
Szkoła Jachtingu! Wakacje pod żaglami!
Rejsy morskie, rejsy rodzinne, obozy młodzieżowe, szkolenia żeglarskie.
Szkoła Jachtingu

Eventy edukacyjne i medyczne

Od wielu lat zajmujemy się organizacją pokazów pierwszej pomocy dla różnych grup docelowych. Mieliśmy przyjemność pracować dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, osób dorosłych, seniorów, rodzin.
Z przyjemnością organizujemy eventy edukacyjne i medyczne zarówno jako samodzielne imprezy, jak i odrębne stanowiska podczas imprez masowych, integracyjnych czy rekreacyjnych. Propagując nauczanie pierwszej pomocy wśród polskiego społeczeństwa,  mamy nadzieję na zbudowanie właściwych postaw do udzielania pierwszej pomocy , a także podniesienie świadomości, że każdy może uratować życie.
Eventy medyczne są bardzo dobrym pomysłem na nauczanie pierwszej pomocy w firmach i instytucjach. Połączenie zabawy z nauką pozwala na doskonałe przyswojenie wiedzy medycznej, a także integrację zespołu pracowników.
Przy organizacji dużych imprez współpracujemy z profesjonalną agencją Studio2 zajmującą się wielu lat promocją poprzez wydarzenia.

Eventy edukacyjne i medyczne  Eventy edukacyjne i medyczne  Eventy edukacyjne i medyczne  Eventy edukacyjne i medyczne

Developed by I-web